Hakkımızda

Hakkımızda

Şenay Arslan Danışmanlık

Şenay Arslan Danışmanlık, çocukları, yetişkinleri ve ebeveynleri oyun yoluyla buluşturmak amacıyla 2 Aralık 2019 tarihinde kuruldu. Hedefimiz, eğitim süreçlerini birlikte düşünmek, tasarlamak, üretmek, yaşamla buluşturmak ve birlikte eğlenerek etkileşimde bulunduğumuz süreçleri çoğaltmak.

Image

Bireysel Farklılıklar

Grup içerisinde bireysel farklılıkları gözeten, aynı zamanda bireylerin gelişimlerine katkı sunmaya yönelik, kapsayıcı programlar tasarlayan, kendi alanlarında deneyimli, uzman bir kadroya sahibiz.

Atölyeler

Atölyelerimizde farklı gelişim gösteren, özel gereksinimli çocuklarımızın da toplum içerisinde bağımsız olarak var olabilmelerini, sosyal hayat ile olan bağlarını güçlendirmeyi önemsiyor ve destekliyoruz.

Çocuk-Aile-Uzman

Atölye süreçlerini çocuk-aile-uzman işbirliği içerisinde yürütüyoruz. Biliyoruz ki çocuklarımızın atölyelerimizde yaşantıyla deneyimledikleri durumlar, yaşamlarında onlara kolaylıklar sağlayacaktır.

Oyun ve Sanat

Oyun ve sanatın bizleri dönüştürücü gücüne inanıyor, bu süreçleri bir öğrenme, yaşantı alanına dönüştürmeyi amaçlıyoruz.

Birlikte çalıştığımız Uzman Ekibimiz

Atölyelerimizde kapsayıcı programlar tasarlayan, kendi alanlarında deneyimli, uzman bir kadroyla çalışmakta ve işbirliği yapmaktayız.
Image

Şenay Arslan Soyaltın


KURUCU

Image

Birsen Kılıçaslan Binici


UZMAN

Image

Betül Meriç Yeşil


UZMAN

Image

Cihangir Köse


GÖRSEL DANIŞMAN

Image
Image

Seda Mert Güller


UZMAN