Şenay Arslan Danışmanlık

Şenay Arslan Danışmanlık, çocukları, yetişkinleri ve ebeveynleri oyun yoluyla buluşturmak amacıyla 2 Aralık 2019 tarihinde kuruldu.

Hedefimiz, eğitim süreçlerini birlikte düşünmek, tasarlamak, üretmek, yaşamla buluşturmak ve birlikte eğlenerek etkileşimde bulunduğumuz süreçleri çoğaltmak.

Grup içerisinde bireysel farklılıkları gözeten, aynı zamanda bireylerin gelişimlerine katkı sunmaya yönelik, kapsayıcı programlar tasarlayan, kendi alanlarında deneyimli, uzman bir kadroya sahibiz.

Atölyelerimizde farklı gelişim gösteren, özel gereksinimli çocuklarımızın da toplum içerisinde bağımsız olarak var olabilmelerini, sosyal hayat ile olan bağlarını güçlendirmeyi önemsiyor ve destekliyoruz.

Atölye süreçlerini çocuk-aile-uzman işbirliği içerisinde yürütüyoruz. Biliyoruz ki çocuklarımızın atölyelerimizde yaşantıyla deneyimledikleri durumlar, yaşamlarında onlara kolaylıklar sağlayacaktır.

Oyun ve sanatın bizleri dönüştürücü gücüne inanıyor, bu süreçleri bir öğrenme, yaşantı alanına dönüştürmeyi amaçlıyoruz.

hakkimizda
ATÖLYE ÇALIŞMALARI EKİBİMİZ

Birlikte çalıştığımız uzmanlar

Atölyelerimizde kapsayıcı programlar tasarlayan, kendi alanlarında deneyimli, uzman bir kadroyla çalışmakta ve işbirliği yapmaktayız.
web-icin-senay
KURUCU

Şenay Arslan SOYALTIN

birsen_binici
UZMAN

Birsen Kılıçaslan BİNİCİ

betul
UZMAN

Betül Meriç YEŞİL

cihan
G. Danışman

Cihangir KÖSE